Kontakta oss

Konsultchef Sjuksköterskebemanning

Annie Ohlsson

Annie Ohlsson
Konsultchef
0738-601 652
annie.ohlsson@pelmatic.se

Karolina Persson

Carolina Persson
Konsultchef
0738-601 654
carolina.persson@pelmatic.se

Sara Nordmark

Sara Nordmark
Konsultchef
0738-601 662
sara.nordmark@pelmatic.se

Therese Karlsson

Therese Karlsson
Konsultchef
0738-601 653
therese.karlsson@pelmatic.se

Oliver Valdenäs

Oliver Valdenäs
Konsultchef
0738-601 660
oliver.valdenas@pelmatic.se

Elin Larsson

Elin Larsson
Konsultchef
0721-713 554
elin.larsson@pelmatic.se 

Är du vår nästa stjärna?

Är du vår nästa stjärna?
Som ett snabbt växande bolag
med hög expansionstakt välkomnar
vi alltid nya konsultchefer.
Hör av dig med en spontanansökan

Konsultchef Läkarbemanning

Helen Söder

Helen Söder
Konsultchef
0738-606 012
helen.soder@pelmatic.se

Katarina Jermehag

Katarina Jermehag
Konsultchef, Leg. sjuksköterska
0738-601 656
katarina.jermehag@pelmatic.se

Är du vår nästa stjärna?

Är du vår nästa stjärna?
Som ett snabbt växande bolag
med hög expansionstakt välkomnar
vi alltid nya konsultchefer.
Hör av dig med en spontanansökan

Administration

Cecilia Petersson

Cecilia Petersson
VD
0455-68 79 00
cecilia.petersson@pelmatic.se

Linda Hammar

Linda Hammar
Ekonomichef
0738-601 657
linda.hammar@pelmatic.se

Jessica Olsson

Jessica Olsson
Ekonom
0738-601 659
jessica.olsson@pelmatic.se

Sabina Andersson

Sabina Andersson
Löneadministratör
0738-601 661
sabina.andersson@pelmatic.se

Maja Sturkman

Maja Sturkman
Affärschef
0738-601 658
maja.sturkman@pelmatic.se

Philip Cederholm

Philip Cederholm
HR-generalist
0738-602 950
philip.cederholm@pelmatic.se

VovVov

Arne
Växelansvarig
0455-68 79 00
info@pelmatic.se