Kontakta oss

Konsultchef Sjuksköterskebemanning

Annie Ohlsson

Annie Ohlsson
Konsultchef/Marknadschef
0738-601 652
annie.ohlsson@pelmatic.se

Karolina Persson

Carolina Persson
Konsultchef
0738-601 654
carolina.persson@pelmatic.se

Sara Nordmark

Sara Nordmark
Konsultchef
0738-601 662
sara.nordmark@pelmatic.se

Therese Karlsson

Therese Karlsson
Konsultchef
0738-601 653
therese.karlsson@pelmatic.se

Oliver Valdenäs

Oliver Valdenäs
Konsultchef
0738-601 660
oliver.valdenas@pelmatic.se

Elin Larsson

Elin Larsson
Konsultchef
0721-713 554
elin.larsson@pelmatic.se 

Philip Åkesson

Philip Åkesson
Konsultchef
0738-601 651
philip.akesson@pelmatic.se 

Louise Björkander

Louise Björkander
Konsultchef
0738-601 655
louise.bjorkander@pelmatic.se

Hanna Erlandsson

Hanna Erlandsson
Konsultchef
0738-603 540
hanna.erlandsson@pelmatic.se

Är du vår nästa stjärna?

Är du vår nästa stjärna?
Som ett snabbt växande bolag
med hög expansionstakt välkomnar
vi alltid nya konsultchefer.
Hör av dig med en spontanansökan

Konsultchef Läkarbemanning

Helen Söder

Helen Söder
Konsultchef
0738-606 012
helen.soder@pelmatic.se

Sara Sjöholm

Sara Sjöholm
Konsultchef
0738-600 022
sara.sjoholm@pelmatic.se

Är du vår nästa stjärna?

Är du vår nästa stjärna?
Som ett snabbt växande bolag
med hög expansionstakt välkomnar
vi alltid nya konsultchefer.
Hör av dig med en spontanansökan

Administration

Cecilia Petersson

Cecilia Petersson
VD
0455-68 79 00
cecilia.petersson@pelmatic.se

Maja Sturkman

Maja Sturkman
Affärschef
0738-601 658
maja.sturkman@pelmatic.se

Philip Cederholm

Philip Cederholm
HR-generalist
0455-68 79 00
philip.cederholm@pelmatic.se

Linda Hammar

Linda Hammar
Ekonomichef
0738-601 657
linda.hammar@pelmatic.se

Jennie Karlsson

Jennie Karlsson
Ekonom
0738-601 659
jennie.karlsson@pelmatic.se

Sabina Andersson

Sabina Andersson
Löneadministratör
0738-601 661
sabina.andersson@pelmatic.se

Katarina Jermehag

Katarina Jermehag
Administratör
0738-601 656
katarina.jermehag@pelmatic.se